Pomozte nám aktualizovat náš web!

05.01.2013 17:05

Vážení a milí čtenáři!

Začal nám nový rok, na konci má sice číslovku 13, která je pro většinu z nás synonymem smůly, ale zrovna tak může být předzvěstí věcí, dějů a událostí, které nám přinesou spíše radost, spokojenost a užitek. Tak jí nepřikládejme takový význam a mějme se všichni tak, jak si zasloužíme.

Pokud jste na našich webových stránkách poprvé, projděte si všechny nabídky a odkazy a napište nám, zda se vám web líbí, zda jste na něm našli užitečné informace a co zde naopak postrádáte.

Máme pro vás první novinku v roce 2013:

Pokud máte tip na pěknou fotku, vtip, článek, video nebo písničku, jejichž obsahem jsou knihy, knihovny, čtení, četba, studium atd., pošlete nám je. Písničky a videa samozřejmě mailem jen jako odkaz z YouTube nebo jiného internetového úložiště, tip na fotky a články z webu také tak. Pokud je fotka, obrázek či text v textovém či grafickém formátu, přiložte je jako přílohu k mailu (pozor na velké soubory!). Vtipné a zdařilé příspěvky zveřejníme na webu se jménem zasilatele příspěvku. Těšíme se!

Vaše knihovna