Deváté pasování na čtenáře dětí ze ZŠ Bystročice 24. 6. 2024

24.06.2024 18:00

V pondělí 24. 6. 2024 jsme letos už po deváté pořádali akci "Už jsem čtenář" Pasování na čtenáře. Vše probíhalo opět v ZŠ Bystročice, dětí mělo být jen sedm, ale přišlo se na ně podívat celkem početné obecenstvo z řad rodičů, sourozenců a kamarádů. I přesto se děti vůbec neostýchaly a své úkoly plnily statečně. Hádaly písmenka, slova, četly nám úryvky knih a hádaly pohádky a přísloví. Potom každý musel naší paní Královně přečíst Čtenářský slib a ten potvrdit svým podpisem. Za odměnu dostaly krásnou knihu vydanou na tuto akci, pasovací glejt a spoustu dárečků od našich sponzorů, kterým moc děkujeme.

Dětem přejeme pěkné prázdniny a budeme rádi, když se z nich stanou čtenáři v naší Obecní knihovně.

Na akci se můžete podívat v naší fotogalerii.