Pozvánka na prohlídku nové knihovny

21.11.2018 20:21

Milí přátelé, milí spoluobčané,

dovolte nám, abychom vás pozvaly na prohlídku Obecní knihovny Bystročice. Někteří z vás ji navštěvují pravidelně, což nás velmi těší. Ale řada z vás v knihovně nikdy nebyla, je tedy nejvyšší čas zjistit, kde ji najdete a také, jaké služby vám nabízí.

Knihovna byla nedávno přestěhována do větší místnosti v 1. poschodí obecního úřadu, vybavena novým nábytkem a výpočetní technikou. To vše jsme mohli financovat z větší části díky dotaci získané z „Programu na podporu investičních projektů v oblasti kultury v Olomouckém kraji v roce 2018“ a díky dotaci obce, která dofinancovala zbytek nákladů.

Knihovna bude otevřena v rámci adventních akcí Obce Bystročice v úterý 4. 12. 2018 od 16.30 do 17.00 hod. Po prohlídce knihovny vás srdečně zveme na cestovatelskou besedu Mgr. Zdeňka Špíška „Izrael – dvě země v jedné“ (včetně prezentace fotografií a malého občerstvení), která se bude konat v zasedací místnosti OÚ od 17.00 hod.

Snad si najdete chvilku v předvánočním shonu a přijdete se dozvědět něco nového a strávit společně příjemné chvíle.

Těšíme se na vás!

Za knihovnu Bystročice