Pasování prvňáčků na čtenáře

20.06.2016 22:33

Ve středu 15. 6. 2016 proběhlo v ZŠ Bystročice "Pasování prvňáčků na čtenáře", které pořádala naše knihovna. Po nejdůležitějším úkolu, kterým bylo přečtení kousek básničky z knížky jako důkaz, že děti umí číst, byl každý prvňáček pasován králem poklepáním mečem na rameno na čtenáře. Děti poté dostaly přihlášku a průkazku do knihovny a spoustu dárečků na památku na pasování. Všechny děti byly moc šikovné a doufáme, že se jim akce líbila. Král a královna si od nás zaslouží velké poděkování, že se ujali svých rolí na akci.

Podívejte se na fotografie ve fotogalerii.

Provozní doba

17.00 – 20.00 hod.

Informace o naší knihovně najdete také na webu obce Bystročice a webu Vědecké knihovny Olomouc ZDE.

Ve středu 5.7. bude knihovna zavřena (svátek).

xxx

Během letních prázdnin bude knihovna otevřena každou středu kromě 2.8. a 9.8. (dovolená).