Knížka pro prvňáčka

28.10.2017 19:59

Naše knihovna se již potřetí přihlásila do projektu "Knížka pro prvňáčka". Ve spolupráci se Základní a mateřskou školou Bystročice se koná obvykle koncem měsíce června "Pasování prvňáčků na čtenáře". Žáci 1. třídy nám přečtou kousek z některé oblíbené knížky (což s nimi obětavě cvičí paní učitelka), zatleskáme jim, jak se to pěkně naučili a dostanou od nás krásnou knížku, specielně objednanou v rámci projektu, čtenářskou placku, čtenářský pas, ilustrované desatero čtenáře a další dárečky včetně čtenářského průkazu. A to vše zdarma. Obvykle nám s touto akcí pomáhá paní starostka a pan místostarosta, kteří nám velmi věrohodně zahrají jejich veličenstva královnu a krále Bystročického království.

Doufáme, že i tentokrát se vše vydaří tak, jak se vydařilo letos v červnu. Fotky z akce najdete v naší fotogalerii.

Podrobnosti k projektu najdete zde:

skipcr.cz/akce-a-projekty/akce-skip/projekt-uz-jsem-ctenar-knizka-pro-prvnacka/projekt-uz-jsem-ctenar-knizka-pro-prvnacka-2017-2018/projekt-uz-jsem-ctenar-knizka-pro-prvnacka-2017-2018/

Provozní doba

17.00 – 20.00 hod.

Informace o naší knihovně najdete také na webu obce Bystročice a webu Vědecké knihovny Olomouc ZDE.